مرکز نوآوری باز دریایی با همکاری تعدادی از سازمان ها و ارگان های دریایی و با حمایت اکوسیستم نوآوری ایران برگزار می کند.

اولین رویداد مسئله محور دریای هوشمند برای به اشتراک گذاری دانش و تجربیات، شناخت تحولات جدید و تبادل ایده‌ در زمینه ی هوشمندسازی و نوآوری در صنایع دریایی برگزار شده و فرصتی مناسب برای فناوران، استارتاپ ها و شرکت های دانش بنیان می باشد.

هدف اصلی از برگزاری این رویداد، ارتقاء فناورانه ی صنعت دریایی و دریانوردی ایران از طریق تولید و بهره‌برداری بهینه از فناوری های هوشمندسازی بوده و در سه محور کلان ذیل برگزار می گردد:

۱- کنترل و مانیتورینگ

۲- ناوبری، مخابرات و جنگال

۳- شبیه سازها و سامانه های نرم افزاری

در این رویداد، شرکت‌ها، استارتاپ‌ها و پژوهشگران فرصت دارند تا آخرین دستاوردها، فناوری‌ها و نوآوری‌های خود را در حوزه هوشمندسازی دریا ارائه نمایند.

این رویداد، با ایجاد شبکه ی همکاری بین متخصصان و صنعت گران، درصدد تامین نیازهای فناورانه ی صنعت کشتی سازی است. از طرفی با توجه به نیازسنجی های صورت گرفته از صنایع دریایی، بازاری بکر و پایدار برای شرکت ها و افراد متخصص فراهم کرده تا ظرفیت های فناورانه و صنعتی خود را ارائه و به سوددهی برسند.

قابل ذکر است که این رویداد تحت حمایت طرح شهید بابایی بنیاد ملی نخبگان بوده و تیم های برتر می توانند عضو بنیاد نخبگان شده و از مزایای آن بهره مند شوند.

لیست نیازهای رویداد

آیین نامه مسابقه ملی بردبلند زیرسطحی

آیین نامه مسابقه را می توانید از طریق لینک زیر مطالعه کنید:

ثبت نام در رویداد

برای ثبت نام در رویداد میتوانید از طریق لینک زیر اقدام کنید:

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *